Пенсія державного службовця: враховуємо зміни у законодавстві

58
Особа 29.12.2014 досягнула необхідного для призначення пенсії віку та звільнилася з державної служби, маючи всі законні підстави для призначення пенсії відповідно до Закону України «Про державну службу». Утім, вона захворіла і за призначенням пенсії державного службовця звернулася 19.01.2015. В якому розмірі їй буде призначено пенсію?

Пенсійне забезпечення державних службовців регулює стаття 37 Закону України «Про державну службу» від 16.12.1993 № 3723-XII (далі — Закон про держслужбу). Нещодавно до неї Законом України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 № 76 внесено зміни.

Тож із 1 січня 2015 року діє оновлена редакція стаття 37 Закону про держслужбу. Частиною першою якої установлено, що пенсію державним службовцям призначають у розмірі 60% суми їх заробітної плати, з якої було сплачено ЄСВ, а до 1 січня 2011 року — страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Нагадаємо, до 01.01.2015 така пенсія призначалася у розмірі 70% суми заробітної плати державного службовця.

Та оскільки за призначенням пенсії відповідно до Закону про держслужбу особа звернулася після 1 січня 2015 року, розмір її пенсії становитиме 60% від суми її заробітної плати.



Ваша персональна добірка.

    Підписка на статті

    Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

    Освітні заходи

    Освітні заходи

    Отримайте нові знання

    Взяти участь

    Інтернет-магазин

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

    Живе спілкування з редакцією




    Розсилка









    © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
    Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

    Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

    Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

    Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

    
    • Ми в соцмережах
    Коте теж здивований, але…


    він знає, що зареєструється і скачає файли.
    57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль
    Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



    Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль