Харчування студентів-сиріт, які навчаються у вишах I–II рівнів акредитації, влітку та у святкові дні

73
Чи поширюються вимоги щодо збільшення на 10% витрат на харчування у неділю, святкові і канікулярні дні та літній період (90 днів) дітей сиріт у вишах I-II рівнів акредитації?

Норми харчування затверджені постановою КМУ «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» від 22.11.2004 № 1591 (далі — Постанова 1591).

Згідно з Нормами харчування у дитячих будинках, загальноосвітніх школах-інтернатах, інтернатах у складі загальноосвітніх навчальних закладів, школах соціальної реабілітації та професійних училищах соціальної реабілітації, професійно-технічних навчальних закладах» (примітка 7 додатку 4 до Постанови 1591) студенти і курсанти вишів, які відповідно до законодавства перебувають на державному забезпеченні, та студенти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному забезпеченні або яким в установленому законодавством порядку призначено опікуна чи піклувальника, забезпечуються харчуванням згідно з нормами для дітей віком від 13 і старше років, вказаними у додатку 4 до Постанови 1591.

Приміткою 4 додатку 4 до Постанови № 1591 передбачено, що витрати на харчування у літній оздоровчий період (90 днів), неділю, святкові і канікулярні дні збільшуються на 10% для придбання свіжих овочів і фруктів.

Утім, таке збільшення асигнувань передбачено лише для харчування учнів/вихованців у будинках дитини, дитячих будинках, школах-інтернатах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, професійно-технічних навчальних закладах.

Є й інша норма, що вимогає збільшити асигнування на харчування та придбання м’якого інвентарю, — пункт 12 постанови КМУ «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» від 05.04.1994 № 226. Однак у ній йдеться лише для вихованців у будинках дитини, дитячих будинках, школах-інтернатах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Отже, витрати на харчування студентів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа, які навчаються у вишах, не збільшують.



Ваша персональна добірка.

    Підписка на статті

    Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

    Освітні заходи

    Освітні заходи

    Отримайте нові знання

    Взяти участь

    Інтернет-магазин

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

    Живе спілкування з редакцією




    Розсилка









    © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
    Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

    Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

    Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

    Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

    
    • Ми в соцмережах
    Коте теж здивований, але…


    він знає, що зареєструється і скачає файли.
    57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль
    Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



    Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль