Чи можна присвоїти 7-й тарифний розряд старшій медичній сестрі?

99
Особа працює на посаді старшої медичної сестри. Загальний медичний стаж становить 18 років, у т. ч. у дитсадку вона пропрацювала 15 років. Оскільки вона не має категорії, її працю оплачують за 6-м тарифним розрядом. Чи можна такій особі встановити 7-й тарифний розряд?

Умови оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення затверджені наказом Мінсоцполітики і МОЗ від 05.10.2005 № 308/519 (далі — Умови 308/519).

Згідно із підпунктом 2.2.8 Умов 308/519 сьомому тарифному розряду відповідає друга кваліфікаційна категорія. Її присвоюють (підтверджують) молодшим спеціалістам, які мають:

  • медичну освіту;
  • стаж роботи за відповідною спеціальністю не менше п’яти років;
  • необхідний практичний досвід;
  • добру теоретичну і практичну підготовку;
  • пройшли відповідні курси підвищення кваліфікації;
  • мають знання із суміжних дисциплін;
  • сумлінно виконують свої обов’язки і беруть активну участь у пропаганді здорового способу життя.

Положення про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою затверджене наказом МОЗ від 23.11.2007 № 742 (далі — Положення про атестацію медсестер).

Положення про атестацію медсестер зобов’язує молодших спеціалістів з медичною освітою обов’язково проходити атестація через кожні п’ять років.

Як установлено пунктом 4.10 Положення про атестацію медсестер, молодші спеціалісти з медичною освітою, які працюють на посадах сестер медичних усіх найменувань (крім сестер медичних операційних та сестер медичних — анестезистів) проходять атестацію за спеціальністю «сестринська справа».

Отже, якщо сестра медична старша пройде атестацію, за результатами якої їй буде присвоєно другу кваліфікаційну категорію, то посадовий оклад їй встановлюватиметься за 7-м тарифним розрядом.



Ваша персональна добірка.

    Підписка на статті

    Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

    Освітні заходи

    Освітні заходи

    Отримайте нові знання

    Взяти участь

    Інтернет-магазин

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

    Живе спілкування з редакцією












    © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
    Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

    Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

    Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

    Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

    
    • Ми в соцмережах
    Коте теж здивований, але…


    він знає, що зареєструється і скачає файли.
    57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль
    Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



    Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль