Чи може сторож дитсадка працювати за сумісництвом підсобним робітником

303
Сторож дошкільного навчального закладу має намір працювати у цьому закладі підсобним робітником. Чи можливе таке сумісництво?

Роботу за сумісництвом працівників бюджетних установ, організацій регулюють, зокрема:

Загальні вимоги стосовно роботи за сумісництвом установлює стаття 21 Кодексу законів про працю України (КЗпП).

Норми і статті 21 КЗпП, і пункту 1 Положення 43, що унормовують сумісництво працівників бюджетних установ,  дозволяють працівнику бюджетної установи працювати за сумісництвом за межами робочого часу

Тобто, відпрацювавши робочий час за основним місцем роботи, працівник може працювати за сумісництвом. Це буде для нього нова робота за окремим трудовим договором.

Варто зазначити, що тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день.

Оскільки нормальна тривалість робочого часу працівника не може перевищувати 40 год. на тиждень (ст. 50 КЗпП), час роботи за сумісництвом розраховують саме із цієї норми.

Сторож, який працює на повну ставку за основним місцем роботи, може працювати підсобним робітником, але не більше 4 год. на день або 20 год. на тиждень.



Ваша персональна добірка.

    Підписка на статті

    Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

    Освітні заходи

    Освітні заходи

    Отримайте нові знання

    Взяти участь

    Інтернет-магазин

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

    Живе спілкування з редакцією




    Розсилка









    © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
    Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

    Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

    Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

    Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

    
    • Ми в соцмережах
    Коте теж здивований, але…


    він знає, що зареєструється і скачає файли.
    57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль
    Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



    Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль