text
Головбух: Бюджет

Чи має право на надбавку за вислугу років головний бухгалтер терцентру

 • 5 лютого 2015
 • 109

Чи можна встановити надбавку за вислугу років головному бухгалтеру терцентру як працівнику комунальної установи соціального захисту населення?

Абзацом п’ятим пункту 2 постанови КМУ «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 11.05.2011 № 524 передбачено установлення надбавки за вислугу років окремим категоріям працівників установ соціального захисту населення. Розмір надбавки за вислугу років становить від 10 до 30% посадового окладу таких працівників.

Порядок виплати надбавки за вислугу років працівникам державних та комунальних установ соціального захисту населення затверджений наказом Мінсоцполітики від 15.06.2011 № 239 (далі — Порядок 239).

Відповідно до пункту 3 Порядку 239 надбавка за вислугу років виплачується керівникам установ соціального захисту населення та їх заступникам з основного виду діяльності, керівникам структурних підрозділів та їх заступникам із соціальної, психологічної, педагогічної, фізичної, медичної, трудової, професійної реабілітації, надання соціальних (соціально-медичних) послуг (допомог), соціального обслуговування, медичного супроводу, спостереження, забезпечення стаціонарного проживання тощо, крім тих, що мають право на виплату надбавки (доплати) за стаж роботи (вислугу років) на інших підставах, інструкторам з трудової адаптації, методистам з професійної реабілітації, організаторам культурно-дозвіллєвої діяльності, фахівцям із соціальної роботи (із соціальної допомоги вдома, з фізичної реабілітації), соціальним працівникам.

Як бачимо, пунктом 3 Порядку 239 передбачено право на встановлення надбавки за вислугу років тих працівників державних та комунальних установ соціального захисту населення, робота яких пов’язана з соціальним обслуговуванням та наданням соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Оскільки до посадових обов’язки головних бухгалтерів державних та комунальних установ соціального захисту населення не входить виконання такої роботи, працівник, який за штатним розписом обіймає посаду головного бухгалтера, права на таку надбавку не має.

Підписка на статті

Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль