Як зареєструвати службовий кабінет на Є-дата?

338
Вам не вдалося зареєструвати службовий кабінет на Є-дата для оприлюднення інформації про використання публічних коштів? Скористайтеся нашою допомогою!

Бюджетні установи зобов’язані забезпечити право громадян на доступ до публічної інформації, якою вони володіють.

Зокрема, на вимогу Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» від 11.02.2015 № 183-VIII вони мають оприлюднювати інформацію про використання публічних коштів на веб-порталі Є-дата — єдиному державному веб-порталі відкритих даних, а також регулярно її оновлювати на власних веб-сайтах.

Вже, мабуть, всі запам’ятали, що публічними є кошти державного та місцевих бюджетів, кредитні кошти, надані під державні та місцеві гарантії, кошти суб’єктів господарювання державної і комунальної власності, які вони отримали під час господарської діяльності. Тож інформація про рух саме цих коштів має бути у вільному доступі як для працівників, до сфери інтересів яких вона входить, так і для громадськості.

Бюджетна установа оприлюднює відомості про використані нею публічні (тобто бюджетні) кошти на веб-порталі Є-дата через «Службовий кабінет» цього порталу.

Аби швидко зареєструвати власний «Службовий кабінет» для оприлюднення інформації про використання публічних коштів, дійте за нашою інструкцією.

 1. Оберіть в меню веб-порталу Є-дата (адреса: e-data.gov.ua) розділ «Службовий вхід». Натисніть на нього.
 2. Знайдіть кнопку «Реєстрація», перейдіть з неї на розділ «Реєстрація користувача».
 3. Тут ви маєте заповнити всі комірки.

Отож обов’язково зазначте:

 • категорію суб’єкта — головний розпорядник бюджетних коштів, розпорядник бюджетних коштів, одержувач бюджетних коштів, державне підприємство, комунальне підприємство, НБУ, державний банк, державний цільовий фонд;
 • найменування юридичної особи, у т. ч. скорочене (за наявності);
 • ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України;
 • місцезнаходження;
 • прізвище, ім’я, по батькові керівника юридичної особи;
 • електронну адресу юридичної особи;
 • контактний телефон.

Особливу увагу приділіть введенню паролю (його підтвердженню). Пароль повинен  містити від восьми символів — латинських літер або цифр. Добре запам’ятайте введений вами пароль, адже надалі вам доведеться вводити його, аби потрапити до вашого «Службового кабінету».

 1. Оберіть в меню свій акредитаційний центр сертифікації ключів (АЦСК).
 2. Завантажте ключ електронного цифрового підпису. Підтвердіть його паролем захисту ключа, який надав ваш АЦСК.
 3. Якщо ви переконані, що внесли всі відомості правильно, — натисніть «Зчитати/підписати».

Якщо ви правильного заповнили всі комірки і виконали необхідні дії, на екрані вашого монітору відкриється ваш власний «Службовий кабінет». Отже, реєстрацію ви пройшли успішно!

Тепер можете спокійно додавати відомості про використання публічних коштів у розділи «Звіти», «Договори» або ж вносити зміни в розділ «Профіль».

Зауважимо: для роботи на веб-порталі Є-дата ви можете також скористатися інструкцією користувача, перейшовши на неї за посиланням «Допомога».

Насамкінець нагадаємо, що інформацію про використання публічних коштів слід оприлюднювати щокварталу — не пізніше ніж через 35 днів після закінчення звітного кварталу. Ваша персональна добірка.

  Підписка на статті

  Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Отримайте нові знання

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Розсилка

  © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

  Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

  Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

  
  • Ми в соцмережах
  Коте теж здивований, але…


  він знає, що зареєструється і скачає файли.
  57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі  Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль