Звіт з ЄСВ за червень 2016 року: як підтвердити отримання

277
Бюджетна установа подала Звіт з ЄСВ за червень за новою формою. Раніше працівник фіскального органу у розписці Звіту, поданого у паперовій формі, засвідчував факт прийняття звітності. Потім відрізав розписку і повертав її страхувальнику. А наразі бухгалтер повернувся з фіскальної служби без цієї розписки. Чи можна вважати за таких обставин, що установа вчасно подала Звіт з ЄСВ?

Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів за формою № 4Д, затвердженою наказом Мінфіну від 14.04.2015 № 435 (далі — Звіт з ЄСВ), Мінфін оновив минулого місяця. З огляду на це, йому довелося змінити і Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затверджений цим самим наказом (далі — Порядок).

Тому цього місяця установи мають здавати Звіт з ЄСВ за червень 2016 року за новим Порядком.

Варто зазначити, що внесені до Звіту з ЄСВ зміни є зовсім косметичними. Зокрема, дещо змінився титульний аркуш Звіту з ЄСВ. Саме на цих змінах зупинимося детальніше.

Зміни в Переліку таблиць Звіту з ЄСВ

Наразі Перелік таблиць Звіту з ЄСВ не містить колонок «Кількість аркушів» і «Кількість рядків». Тож зазначати, як раніше, кількість аркушів та заповнених рядків у розрізі таблиць Звіту не потрібно.

Тепер бюджетна установа в Переліку навпроти таблиці, яку вона подає, просто ставить позначку. А щодо тих таблиць, які не подаються, порядок дій такий:

  • якщо звітність з ЄСВ подається в паперовій формі — в рядку поряд з таблицями, які не подаються, проставляються прочерки;
  • якщо звітність з ЄСВ подається в електронній формі — рядку поряд з таблицями, які не подаються, залишають порожніми.

Нагадаємо, що Звіт з ЄСВ лише в паперовій формі  можуть подавати ті бюджетні установи, які мають не більше 5 працівників.

Обов’язкові реквізити Титульного аркуша Звіту з ЄСВ

Оновлена форма № Д4 містить трохи менше обов’язкових реквізитів. Усі їх визначено пунктом 6 розділу II Порядку.

Обов'язкові реквізити не даремно названі обов’язковими — усі їх потрібно заповнити.

Наголосимо: Звіт з ЄСВ, у якому не заповнено, зокрема, обов’язкові реквізити, фіскальна служба вважатиме таким, що не подавався.

Розписка про отримання Звіту з ЄСВ

У оновленому Звіті з ЄСВ немає розділу з розпискою про отримання Звіту працівником органу фіскальної служби.

Тепер, аби мати підтвердження факту, що фіскальна служба отримала місячний Звіт з ЄСВ (приміром, Звіт з ЄСВ за червень 2016 року), бюджетна установа може попросити у працівника фіскальної служби проставити штамп «Отримано» на титульному аркуші Звіту з ЄСВ.

Отже, у такому разі саме штамп і реєстраційний номер засвідчуватимуть прийняття фіскалами Звіту з ЄСВ.



Ваша персональна добірка.

    Підписка на статті

    Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

    Освітні заходи

    Освітні заходи

    Отримайте нові знання

    Взяти участь

    Інтернет-магазин

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

    Живе спілкування з редакцією




    Розсилка









    © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
    Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

    Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

    Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

    Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

    
    • Ми в соцмережах
    Коте теж здивований, але…


    він знає, що зареєструється і скачає файли.
    57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль
    Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



    Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль