Строки оприлюднення оголошення про проведення закупівлі

957
Замовник збирається провести закупівлі, застосувавши процедуру відкритих торгів. У які строки він має оприлюднити оголошення про закупівлю на веб-порталі Мінекономрозвитку та як це зробити?

Як вимагає частина перша статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон про публічні закупівлі), замовник має самостійно через авторизовані електронні майданчики оприлюднити на веб-порталі Мінекономрозвитку в порядку, встановленому цим органом та Законом про публічні закупівлі, інформацію про закупівлю. Поширюється ця вимога і на оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі.

Оприлюднення інформації про закупівлю на веб-порталі Мінекономрозвитку здійснює власне електронна система закупівель. Тобто замовник має лише розмістити в електронній системі інформацію про закупівлю, а саме оголошення про проведення процедури закупівлі.

Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі Мінекономрозвитку затвердило наказом від 18.03.2016  № 477 (далі — Порядок № 477).

Пункт 3 Порядку № 477 установлює, що замовник розміщує інформацію в електронній системі закупівель шляхом її внесення та заповнення в електронному вигляді через своє автоматизоване робоче місце.

Датою та часом оприлюднення/подання інформації в електронній системі закупівель є дата та час унесення та заповнення її через автоматизоване робоче місце замовника оскарження.

Зокрема, оголошення про проведення процедури закупівлі та тендерну документацію замовник, керуючись частиною першою статті 10 Закону про публічні закупівлі, замовник  має оприлюднити:

 • не пізніше ніж за 15 календарних днів до дня розкриття тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені в частині четвертій статті 10 Закону про публічні закупівлі;
 • не пізніше 30 календарних днів у разі перевищення таких меж.

Частиною четвертою статті 10 Закону про публічні закупівлі встановлено такі вартісні межі для:

 • товарів і послуг — сума, еквівалентна 133 тис. євро;
 • робіт — сума, еквівалентна 5150 тис. євро.

До того ж цією частиною передбачено, що коли очікувана вартість закупівлі перевищує зазначену суму, оголошення про проведення процедури закупівлі у строки, встановлені в частині першою статті 10 Закону про публічні закупівлі, обов’язково додатково оприлюднюється на веб-порталі англійською мовою.

Варто зазначити, що розміщенням та оприлюдненням інформації вважається її наявність в електронній системі закупівель в інтерактивному режимі реального часу.

Окрім цього, замовник може додатково оприлюднити інформацію про закупівлі на власний вибір в інших засобах масової інформації, на своїх веб-сайтах або ж на веб-сайтах відповідних органів влади, органів місцевого самоврядування.Ваша персональна добірка.

  Підписка на статті

  Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Отримайте нові знання

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

  Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

  Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

  
  • Ми в соцмережах
  Коте теж здивований, але…


  він знає, що зареєструється і скачає файли.
  57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі  Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль