Е-журнал — помічник-профі, що завжди з вами

322
Кожен фахівець стикався з робочими ситуаціями, коли конче необхідна компетентна порада чи підказка того, хто фахово відповість на запитання, запропонує чіткий алгоритм дій, пояснить, як правильно вчинити і оформити відповідні документи. Аби бути вашим постійним незмінним порадником, підтримувати професійно в потрібний момент, наші журнали трансформувалися в електронні, «ожили» і готові допомагати хоч цілодобово

Часом у пошуках розв’язання робочої ситуації доводиться звертатися до різних інформаційних джерел. Можна, скажімо:

 • опрацювати відповідні нормативно-правові акти (утім, часто вони не охоплюють нюанси ситуації);
 • звернутися до наставників чи колег, аби дізнатися, як вони знаходили вихід з аналогічних ситуацій, або навіть зібрати консиліум фахівців;
 • проконсультуватися з експертом певної галузі;
 • пошукати відповідні публікації в інтернеті (їх достовірність, безумовно, слід перевіряти);
 • переглянути добірку фахової літератури.

Усі ці способи здобуття необхідної інформації мають право на життя. Проте деякі з них потребують забагато часу, а розв’язувати проблему часто треба тут і тепер. Аби полегшити вашу роботу та забезпечити постійний доступ до практично корисної професійної інформації, наші фахові журнали тепер мають ще й онлайн-формат. Вони стали електронними журналами. Тобто  повноцінним онлайн-ресурсом зі зручним функціоналом та унікальним експертним контентом. І щоб переконатися в цьому, варто лише відкрити їх.

Як користуватися е-журналом постійно

Користуватися е-журналом можна з будь-якого комп’ютера, що має доступ до інтернету, — робочого, домашнього, ноутбука, планшета, смартфона тощо — у будь-який зручний саме для вас час. Тобто усі сім днів на тиждень цілодобово.

Увійти до е-журналу можна з нашого порталу або ж ввівши в адресний рядок пошуковика: edz.mcfr.ua або ebudget.mcfr.ua.

Аби наступного разу не вводити цю адресу знову, на верхній панелі браузера закріпіть вкладку е-журналу. Для цього натисніть на вкладку правою клавішею миші та обиріть опцію «Закріпити вкладку».

Як отримати безплатний демодоступ

Найзручніший спосіб спробувати е-журнал у роботі, оцінити його переваги — оформити безплатний демодоступ до нього. Як це зробити?

У правому верхньому куті головної сторінки е-журналу натисніть кнопку «Отримати доступ». У формі реєстрації заповніть запропоновані поля та натисніть на кнопку «Отримати демодоступ». Далі відкрийте лист від видавництва, який надійшов на пошту, натисніть на активне посилання в ньому для підтвердження реєстрації — і  маєте три дні вільного користуватися всіма публікаціями фахового е-журналу.

За потреби авторизуватися на сайті під час наступних сеансів роботи з е-журналом достатньо натиснути кнопку «Вхід та реєстрація» і ввести адресу електронної пошти (або логін) і пароль.

Як обрати зручний режим читання

Після авторизації на сайті відкривається свіжий номер е-журналу. Повноколірна обкладинка, зі знайомим, ідентичним паперовій версії улюбленого журналу інтерфейсом, не може не порадувати око постійного читача. А надто те, що в е-журналі навіть обкладинка «ожила» — до кожної зі статей у переліку публікацій номера можна перейти одним кліком.

Для цього варто лише натиснути на заголовок тієї чи тієї статті і можна одразу читати її, не шукаючи потрібну сторінку. Прочитані статті згасають у змісті, а непрочитані — містять нагадування «Не прочитано», щоб легко відрізняти вже опрацьовані матеріали від іще не переглянутих. Кожна публікація в е-журналі теж «жива» та поліфункціональна, але про це йтиметься далі.

У е-журналі є можливість побачити на екрані всі сторінки точно такими, як у друкованій версії. Натисніть кнопку «Погортати» — і працюйте з електронним аналогом друкованої версії.

У цьому режимі читання ви маєте змогу:

 • обрати зручний для читання розмір шрифту;
 • перейти до повноекранного режиму;
 • читати журнал у звичний спосіб, гортаючи сторінку за сторінкою;
 • знаходити потрібні статті за змістом;
 • робити закладки й позначки.

Ці функції забезпечує нижня панель інструментів з кнопками: «Зміст», «Закладки», «Повноекранний режим», «Збільшити», «На початок», «Попередня сторінка», «Наступна сторінка», «Остання».

Так, якщо необхідно зробити закладку, натисніть на кнопку «Закладки». Ліворуч на моніторі відкривається поле «Закладки», у правому верхньому куті якого є поле введення і кнопка «Додати». Перед додаванням закладки за потреби можна зазначити у порожньому полі її назву, наприклад «Для наради, 15.09.2016, питання 3». Посилання на кожну позначену статтю з’являтимуться в розділі «Закладки», їх можна зберігати і видаляти.

Як користуватися функціоналом е-журналу

Як часто, прочитавши статтю в друкованому журналі, розумієш, що вона потрібна ще й в електронному вигляді? Що робити, не передруковувати ж її вручну?

Звісно, із ситуації всі виходили по-різному — ксерокопіювали, сканували, розпізнавали, форматували… І це ще за наявності та справності відповідної оргтехніки.

Тепер наш е-журнал повністю задовольнить ці потреби читача, адже до кожної публікації можна застосувати такі функції:

 • Завантажити статтю або Зберегти — миттєве завантаження публікації та збереження на комп’ютері в зручному для подальшої роботи з текстом форматі MS Word;
 • Додати в корисне — відкладання статті, новини, нормативного документа в окремий розділ «Корисне» і, відповідно, в особистий кабінет для створення добірки необхідних для професійної діяльності публікацій;
 • Роздрукувати статтю — друк статті одним кліком, за умови з’єднання з принтером.

Як оптимізувати пошук потрібної публікації

Для миттєвого переходу до потрібної статті в межах певного номера доцільно використовувати розділ «Зміст» — перший на горизонтальній панелі швидкого доступу, що має постійне місце дислокації — внизу сторінки сайту ліворуч (далі — навігаційна панель). Після натискання на назві розділу відкриється поле з повним переліком публікацій номера за рубриками журналу.

Якщо ви не знаєте, у якому саме номері журналу опубліковані потрібна вам стаття, пам’ятка, приклад обчислення, покроковий алгоритм тощо, то зручніше користуватися рядком пошуку, розміщеним праворуч вгорі сторінки е-журналу. Для цього слід правильно сформулювати пошуковий запит і ввести його в рядок пошуку. Наприклад, якщо потрібно дізнатися, як отримати додаткову відпустку у зв’язку з навчанням, то ключовими словами пошукового запиту стануть «відпустка», «навчання». Введіть ключові слова — і отримаєте посилання на всі публікації за запитом.

Як працювати з архівом номерів

Ми звикли зберігати паперові видання, щоб за потреби звернутися до певної статті. Тому виникає запитання, як зберігати їх електронні версії.

На навігаційній панелі є розділ «Номери», що забезпечує швидкий доступ до всіх номерів е-журналу з 2015 року.

У вашому розпорядженні — електронний архів журналу! Натискайте на назву розділу та обирайте номер журналу зі статтею, що нас цікавить.

Як сформувати тематичні добірки

Користувач е-журналу має змогу формувати добірки статей за певною темою професійної діяльності.

Для цього на навігаційній панелі є розділ «Теми». Натисніть на назву розділу, потім ліворуч на сірому вертикальному полі з прокруткою — тематичний навігатор — оберіть клацанням миші потрібну тему. Відтак програма згенерує перелік публікацій за темою, і, увага — не з певного номера, а з архіву е-журналу.

Як працювати в особистому кабінеті

У правому верхньому куті сторінки е-журналу — ваше ім’я та прізвище, ваш нік, за яким ви реєструвалися. Клікнувши на нього, ви потрапляєте в особистий кабінет, який містить такі блоки, як:

 • Корисне — усі статті, документи, новини, книги, які ви відібрали для подальшого опрацювання;
 • Мої продукти — доступ до всіх е-журналів, електронних книг тощо, які передплачено;
 • Про мене — особистий профіль, який можна доповнювати та за потреби редагувати.

Також в окремому блоці особистого кабінету відображатимуться повідомлення про передплату, відповіді служби клієнтської підтримки та інформація про акції видавництва.

Якими сервісами е-журналу можна ще скористатися

У лівому верхньому куті екрана е-журналу є доступ до корисних у щоденній роботі сервісів. Ідеться про наріжні галузеві новини (рис. 3), завжди актуальну базу нормативно-правових актів, зразки документів та приклади їх заповнення, електронні книги та професійний календар.

Аби тримати руку на пульсі останніх подій професійної сфери, робочий день варто починати саме з моніторингу новин. Читачам е-журналу значно простіше — цю роботу бере на себе редакція.

Блок «Новини» постійно оновлюється і містить найважливішу для сфери вашої професійної діяльності інформацію. Зокрема, про зміни в законодавстві користувач е-журналу дізнається день у день, не чекаючи виходу чергового номера друкованого журналу. Щоб прочитати новину, варто лише натиснути на її заголовок — у новому вікні відкривається стрічка професійних новин з активними посиланнями на першоджерела, відповідні офіційні документи та статті е-журналу.

Для того щоб користуватися постійно актуалізованою законодавчою базою, не перейматися пошуком потрібної редакції документа і не перевіряти його на предмет внесення останніх змін та, головне, чинності, чимало закладів, установ і організацій платять великі гроші за електронну правову систему.

Користувачеві е-журналу цього робити не доведеться. Натиснувши на назву сервісу «Офіційні документи», отримуйте безплатний доступ до повної бази офіційних документів.

Статті е-журналу мають активні посилання на нормативні акти, які згадуються в них. Натискання на підсвічене синім активне посилання у статті чи новині забезпечить перехід до повного тексту відповідного актуалізованого документа.

Тематички та Е-книги

Користувач е-журналу має доступ не лише до його номерів, а й додатково до тематичних спецвипусків — тематичок та електронних книг. Кожну тематичку або електронну книгу присвячено певній темі. Тематичка проливає світло на важливі нюанси з теми, містить розлогий коментар експерта та добірку посилань на публікації.

 Читання тематичок, а тим паче електронних книг з фахових питань, дає змогу користувачеві узагальнити і систематизувати набуті знання й досвід, відточити майстерність, що лише сприятиме підвищенню ефективності роботи. А для новачків у справі ці сервіси — жадані дороговкази на шляху до успіху в професійній діяльності.

Календар

Сервіс «Календар» містить корисну для планування роботи інформацію:

 • описи важливих справ на конкретний день;
 • повідомлення про основні події дня, тижня, місяця;
 • описи свят та пам’ятних дат;
 • позначення передсвяткових, святкових на вихідних днів;
 • нагадування про кінцеві дати подання звітності й необхідності складання іншої ділової документації тощо.

Як перевірити свої знання

Е-журнал «Держзакупівлі» дає змогу не лише збагатитися рекомендаціями й підвищити професійну майстерність, а й перевірити свої знання.

Це можливо завдяки тому, що майже в кожному номері розміщено інтерактивний онлайн-тест . Слід натиснути на обраний варіант відповіді на запитання, і програма реагує кольором: зелений — правильна відповідь, червоний — неправильна. Під час проходження онлайн-тесту не бійтеся помилитися. Якщо ви обрали неправильний варіант відповіді, програма підкаже правильний і дасть відповідне роз’яснення.

Як передплатити е-журнал — надійного і зручного професійного помічника

Е-журнали передплачують так само, як друковані видання: на квартал, півріччя, рік тощо.

Найвигіднішою формою передплати є редакційна. Для цього варто залефонувати на номери: 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback).

Під час розмови з менеджером проконсультуйтеся про акції, які наразі діють у Цифровому видавництві MCFR.

Ознайомитися з інформацією про е-журнал і зробити онлайн-передплату можна також в інтернет-магазині: shop.mcfr.com.ua.

Пам’ятайте: передплатник е-журналу отримує свіжий номер раніше за друковане видання. Повідомлення про публікацію свіжого номера на сайті надходить на електронну пошту користувача.Ваша персональна добірка.

  Підписка на статті

  Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Отримайте нові знання

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Розсилка

  © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

  Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

  Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

  
  • Ми в соцмережах
  Коте теж здивований, але…


  він знає, що зареєструється і скачає файли.
  57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль
  Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі  Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль