Які форми бюджетних запитів застосовувати у 2016 році

344
Міська рада програмно-цільового методу у бюджетному процесі поки що не застосовує. Чи повинна вона під час складання бюджетних запитів на 2016 рік та прогнозів на два наступних роки використовувати нові типові форми бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів?

Програмно-цільовий метод (далі — ПЦМ) у бюджетному процесі на рівні місцевих бюджетів, які мають взаємовідносини з державним бюджетом, застосовують, починаючи зі складання проектів місцевих бюджетів на 2017 рік (п. 18 розд. VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України; БК).

Бюджетні запити на 2016 рік під час формування місцевих бюджетів слід складати за формами, затвердженими наказом Мінфіну «Про затвердження типових форм бюджетних запитів для формування місцевих бюджетів» від 17.07.2015 № 648 (далі — Наказ 648). Пунктом 3 Наказу 648 зобов’язано місцеві фінансові органи забезпечувати розробку та доведення до головних розпорядників бюджетних коштів інструкцій з підготовки бюджетних запитів згідно з типовими формами бюджетних запитів, затвердженими цим наказом, та з урахуванням особливостей складання проектів місцевих бюджетів.

Учасники бюджетного процесу до запровадження ПЦМ у таких бюджетних запитах проставляють код та назву тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, затвердженої наказом Мінфіну «Про бюджетну класифікацію» від 14.01.2011 № 11. Таку вимогу містить примітка до кожної із форм, затверджених Наказом 648. А оскільки усі форми містять показники прогнозу на два наступні роки, то ці показники заповнюють у такому самому порядку.

Зазначимо також, що до запровадження ПЦМ бюджетні установи та інші учасники бюджетного процесу у формах звітності у рядку «Код та назва програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів/Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують програмно-цільового методу)» проставляють код та назву тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів (п. 1.10 Порядку складання фінансової, бюджетної та іншої звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, затвердженого наказом Мінфіну від 24.01.2012 № 44).

А вже після запровадження ПЦМ на місцевому рівні місцеві бюджети, які не застосовуватимуть ПЦМ, замість коду програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів проставлятимуть код Тимчасової класифікації видатків та кредитування для бюджетів місцевого самоврядування, які не застосовують ПЦМ, затвердженої наказом Мінфіну від 02.12.2014 № 1195 (далі — Наказ № 1195). А місцеві бюджети, які запровадять ПЦМ, застосовуватимуть Структуру кодування програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів та код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, затверджені цим наказом.



Ваша персональна добірка.

    Підписка на статті

    Підпишіться на розсилку, аби не прогавити жодної важливої та цікавої статті. Це БЕЗПЛАТНО. З нашою допомогою працювати легше!

    Освітні заходи

    Освітні заходи

    Отримайте нові знання

    Взяти участь

    Інтернет-магазин

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

    Живе спілкування з редакцією




    Розсилка









    © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
    Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

    Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

    Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

    Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

    
    • Ми в соцмережах
    Коте теж здивований, але…


    він знає, що зареєструється і скачає файли.
    57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль
    Oops!.. Але публікацію можуть бачити лише зареєстровані користувачі



    Приділіть лише 57 секунд реєстрації – і читатимете статті, актуальні запитання та відповіді на них


    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль