text
Головбух: Бюджет

Для моніторингу публічних закупівель створено портал DoZorro

 • 2 листопада 2016
 • 706

Із 1 листопада 2016 року запрацював моніторинговий портал DoZorro (http://dozorro.org/). Він призначений для створення бази даних реальних оцінок закупівельників, постачальників та окремих тендерів. У такий спосіб Мінекономрозвитку збирається забезпечити системний моніторинг закупівель.

На порталі DoZorro мають об’єднати свої напрацювання у сфері контролю за публічними закупівлями держава, бізнес, контролюючі органи і громадськість. При його створенні враховані найкращі світові та українські методики виявлення порушень в сфері державних закупівель.

Усі учасники порталу отримують доступ до реальних дієвих юридичних інструментів оскарження сумнівних закупівель. Зокрема, учасники тендерів зможуть оцінювати своїх партнерів за угодами і залишати розгорнуті відгуки. На основі цієї інформації автоматично формуватиметься рейтинг.

А з профайлу кожного з них буде зрозуміло, наскільки конкретний користувач системи є добросовісним постачальником або закупівельником. Це допоможе іншим в майбутньому ухвалювати раціональні рішення під час закупівель через систему ProZorro.

Як зазначив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, моніторинг закупівель необхідно робити системно. «Портал DoZorro дозволяє консолідувати зусилля усіх сторін, зацікавлених у забезпеченні здорової конкуренції в сфері публічних закупівель. Порушники як занадто креативні замовники, так і недобросовістні постачальники тепер будуть, як на долоні. Повідомляйте про порушення, пишіть відгуки, оцінюйте роботу це в інтересах всіх нас як платників податків», закликав Максим Нефьодов.

DoZorro напряму під’єднаний до бази даних ProZorro через відкритий АРІ, доступ до якого має кожен охочий. Перехід до функцій порталу буде доступним з електронних майданчиків, підключених до ProZorro. Тобто DoZorro це складова єдиної системи публічних закупівель в Україні.

За інформацією офіційного сайту  Мінекономрозвитку

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль