Оформлення кількох трудових книжок не заборонено законодавством?

22 листопада 2016 80

Фахівців Держпраці роз’яснили, скільки трудових книжок  може мати один працівник та нагадали про відповідальність за недотримання законодавчих вимог стосовно ведення трудових книжок.

Порядок ведення трудових книжок регулюють:

  • стаття 48 Кодексу законів про працю України;
  • постанова КМУ «Про трудові книжки працівників» від 27.04.1993 № 301;
  • Інструкція про порядок ведення трудових книжок працівників, затверджена наказом Мінпраці, Мін'юсту і Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58.

З огляду на їх норми, установа вносить відомості до трудової книжки кожного працівника. Однак жоден з цих нормативних актів не обмежує кількості трудових книжок, які може мати працівник.

Тож фахівці Держпраці наголошують, що оформляти кілька трудових книжок не заборонено нормами чинного законодавства. А також нагадують, що притягнення роботодавця до відповідальності та застосування до нього відповідних заходів реагування можливо тільки у разі виявлення порушення законодавства про працю.

За інформацією офіційного сайту ГУ Держпраці у Херсонській області



Ваша персональна добірка.

    Підписка на новини

    Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

    Освітні заходи

    Освітні заходи

    Отримайте нові знання

    Взяти участь

    Інтернет-магазин

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

    Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

    Живе спілкування з редакцією











    © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
    Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

    Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

    Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

    Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

    
    • Ми в соцмережах
    Коте теж здивований, але…


    він знає, що зареєструється і скачає файли.
    57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль