Держаудитслужбі повідомлятимуть про незаконні дії замовників та переможців тендерів активісти ГО «Антикорупційний монітор»

25 листопада 2016 182

Для контролю за додержанням законодавства у сфері публічних закупівель Держаудитслужба та ГО «Громадська ініціатива «Антикорупційний монітор» обєднають свої зусилля.

Держаудитслужба підписала Меморандум про співробітництво з громадською організацією «Громадська ініціатива «Антикорупційний монітор» (ГІ «АМ»).

Завдяки цьому будуть об’єднані зусилля та проводитиметься співпраця для контролю за додержанням законодавства у сфері публічних закупівель. Зокрема, сторони співпрацюватимуть шляхом:

  • попередження порушень під час укладання та виконання договорів у сфері публічних закупівель у результаті аналізу інформації про переможців процедури закупівлі за допомогою проекту ГІ «АМ» — Громадської антикорупційної експертизи результатів державних тендерів в Україні (сайт acm-ua.org);
  • обміну інформацією про факти порушень законодавства у сфері закупівель з боку замовників та переможців закупівель;
  • забезпечення постійного доступу співробітників Держаудитслужби через інтернет до інформації Громадської антикорупційної експертизи результатів державних тендерів в Україні в режимі онлайн з будь-якої точки України.

Сторони домовилися про взаємодію за фактами можливих незаконних дій замовників та переможців державних тендерів, що будуть виявлені ГІ «АМ».

«Така співпраця є одним із дієвих інструментів реформування Державної аудиторської служби», — зазначила голова Держаудитслужби Лідія Гаврилова.

Про результати спільної діяльності Держаудитслужба та ГІ «АМ» інформуватимуть громадськість через оприлюднення інформації у ЗМІ та на своїх інтернет-сайтах.

За інформацією офіційного сайту Держаудитслужби Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль