text
Головбух: Бюджет

Визначено порядок реєстрації на Порталі відкритих даних

 • 6 грудня 2016
 • 98

Уряд постановою КМУ «Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» від  30.11.2016 № 867 затвердив порядок ведення Єдиного державного веб-порталу відкритих даних.

Зокрема, визначив функціональні обов'язки держателя, адміністратора Порталу відкритих даних та розпорядників інформації під час роботи з порталом, а також механізм забезпечення доступу до публічної інформації.

Розпорядник інформації може зареєструватися на порталі на підставі заяви. Ця заява формується автоматично під час створення персонального електронного кабінету, після чого роздруковується та засвідчується підписом керівника й печаткою розпорядника інформації чи електронним цифровим підписом керівника й електронною цифровою печаткою розпорядника інформації та надсилається держателю порталу.

На підставі цієї заяви держатель порталу протягом трьох робочих днів із дня отримання такої заяви приймає рішення про реєстрацію та надання відповідних прав доступу розпоряднику інформації на порталі.

Відповідальність за організацію доступу відповідальних осіб розпорядника інформації до персонального електронного кабінету на порталі несе керівник розпорядника інформації.

Якщо відповідальна особа розпорядника інформації звільняється, її слід негайно позбавити доступу до персонального електронного кабінету на порталі, а до інформації про розпорядника інформації внести відповідні зміни на Порталі відкритих даних.

Якщо реєстраційні дані розпорядника інформації змінюються, його відповідальна особа в строк не більш ніж три робочих днів вносить зміни до інформації про розпорядника інформації на порталі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль