text
Головбух: Бюджет

У 2017 році реформатори державних закупівель обіцяють нові ініціативи

 • 8 грудня 2016
 • 260

Днями відбулася третя Міжнародна конференція щодо публічних закупівель на тему «Реформування публічних закупівель в Україні – нові досягнення та нові перешкоди та виклики». 

Її організатором виступили Проект ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС» спільно з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

У привітанні до гостей конференції звернувся перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Максим Нефьодов, зазначивши: «2016-й став важливим роком для української системи публічних закупівель: разом з учасниками системи було завершено та ухвалено урядом Стратегію реформи на 2016-2022 рр. Вона включає в себе «дорожню карту» для наближення українського законодавства до правил і кращих практик ЄС в області публічних закупівель, відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Тим не менш, на шляху імплементації реформи публічних закупівель стоїть ще чимало завдань і викликів. Щоб досягти успіху, держава, бізнес-спільнота та громадськість мають продовжувати докладати спільних конструктивних зусиль».

Юджин Стюарт, керівник Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», попередив: «У цьому році ми зосередимося на нещодавніх досягненнях, нових питаннях і викликах, що дозволить учасникам реформи проаналізувати прогрес за минулий рік, обговорити будь-які необхідні корективи і наступні кроки для подальшого узгодження української системи публічних закупівель зі стандартами ЄС. Хоча 2016 рік був важливим роком для реформи, 2017-й обіцяє бути настільки ж цікавим, враховуючи заплановані в рамках Стратегії реформи (2016-2022) ініціативи, призначені для підвищення ефективності українських держзакупівель і посилення довіри з боку суспільства».

Конференція зібрала 140 міжнародних та українських фахівців, які обговорили досягнення, труднощі та подальші кроки процесу імплементації Стратегії реформування публічних закупівель/Дорожньої карти, у т. ч.: регулювання закупівель для оборонного сектору; перші результати впровадження електронних закупівель в Україні; розвиток централізованих закупівель в Україні, а також проблеми, пов’язані із допороговими закупівлями, навчанням і професіоналізацією в сфері публічних закупівель. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль