text
Головбух: Бюджет

Казначейство оприлюднило реквізити для перерахування залишків бюджетних коштів

 • 27 грудня 2016
 • 318

Казначейство на офіційному сайті оприлюднило реквізити для перерахування до відповідного бюджету залишків коштів загального та спеціального фондів державного та місцевих бюджетів, як того вимагає стаття 57 Бюджетного кодексу України.

Перераховувати залишки бюджетних коштів потрібно за такими реквізитами:

1. З рахунків у національній валюті, відкритих в банках відповідно до законодавства безпосередньо на ім’я розпорядників/одержувачів коштів державного бюджету, станом на кінець операційного дня — 28.12.2016 (на підставі платіжних доручень власників рахунків) за такими платіжними реквізитами:

Одержувач — Державна казначейська служба України;
Код за ЄДРПОУ — 37567646;
Банк одержувача — Держказначейська служба України, м. Київ;
Код банку одержувача — 820172;
 

Рахунок:

 • загальний фонд — № 31120000000001
 • спеціальний фонд — на рахунки, відкриті у Казначействі за балансовим рахунком 3124 «Кошти спеціального фонду державного бюджету для здійснення видатків за відомчою ознакою», для обліку коштів спеціального фонду державного бюджету, які направляються відповідному головному розпоряднику бюджетних коштів.

У полі «призначення платежу» додатково зазначається «Стаття 57».

2. З валютних рахунків, відкритих в установах банків безпосередньо на ім’я розпорядників/одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів, на підставі платіжних доручень власників рахунків, в частині виконання кошторисів та планів використання бюджетних коштів за загальним і спеціальним фондами державного та місцевих бюджетів (крім залишків власних надходжень бюджетних установ в іноземній валюті, які обліковуються на їх рахунках, відкритих в установах банків, та залишків коштів на рахунках бюджетних установ, розташованих за кордоном), станом на кінець операційного дня  27.12.2016:

 • у разі отримання бюджетною установою коштів з державного бюджету в іноземній валюті з рахунку Казначейства — за такими платіжними реквізитами:
 • одержувач (beneficiary): Державна казначейська служба України, Україна, 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 6 (STATE TREASURY SERVICE OF UKRAINE, Ukraine, 01601, Kyiv, Bastionna str., 6)
 • код одержувача: 37567646
 • бюджетний рахунок одержувача коштів в іноземній валюті (account): 25133012855000
 • банк одержувача коштів (beneficiary bank): Публічне акціонерне товариство «Державний експортно-імпортний банк України», Київ, Україна (JSC «THE STATE EXPORT-IMPORT BANK OF UKRAINE», Kyiv, Ukraine)
 • SWIFT: EXBSUAUX
 • код банку: 322313
 • у разі самостійної закупівлі іноземної валюти на міжбанківській валютній біржі — за порядком, зворотним отриманню таких коштів на валютні рахунки.

В полі «призначення платежу» розрахункового документа додатково зазначається «Стаття 57».

3. Залишки коштів з рахунків розпорядників/одержувачів коштів державного та місцевих бюджетів (крім власних надходжень), відкритих на їх ім’я в органах Казначейства за балансовими рахунками 35 розділу Плану рахунків бухгалтерського обліку виконання державного та місцевих бюджетів, станом на кінець операційного дня — 29.12.2016 списуються органами Казначейства у порядку, визначеному у Регламенті роботи органів Казначейства по завершенню бюджетного 2016 року та початку 2017 року.

4. 30.12.2016 — Казначейство не працює з клієнтами по забезпеченню видаткової частини бюджетів. Водночас органи Казначейства здійснюють погашення та обслуговування державного боргу у національній валюті, а також зараховують надходження до бюджетів всіх рівнів.

Окрім цього, Казначейство повідомило, що система електронних платежів НБУ в період завершення бюджетного 2016 року працюватиме в такому режимі:

 • 28 та 29 грудня 2016 року — в режимі продовженого банківського дня (на 2 години) — до 20:00 год.;
 • 30 грудня 2016 року — до 13:00 год.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль