text
Головбух: Бюджет

Працівникам центрів зайнятості і їх філій перерахують зарплату за березень

 • 3 квітня 2017
 • 343

У п’ятницю, 31.03.2017, набрали чинності нові умови оплати праці для працівників Державної служби зайнятості (центрального апарату), центру зайнятості АР Крим, обласних, Київського та Севастопольського міських центрів зайнятості, районних, міських, районних у містах та міськрайонних центрів зайнятості і їх філій.

 Як передбачає наказ Мінсоцполітики «Про умови оплати праці працівників державної служби зайнятості» від 22.03.2017 № 447, із 31.03.2017 працівникам центрів зайнятості будуть встановлені нові розміри посадових окладів.

Найнижчий посадовий оклад (3500 грн.) установлять для юрисконсульта, інженера, програміста, фахівця з питань зайнятості, фахівця з профорієнтації, фахівця з аналізу ринку праці, документознавця, інспектора (з дипломом спеціаліста), консультанта, які є ІІ категорії і працюють у філіях центрів зайнятості).

Заступникам керівників, заступникам керівників структурних підрозділів, посади яких не передбачені у схемі посадових окладів, розміри посадових окладів установлюють на 3-7% нижче передбаченого схемою посадового окладу відповідного керівника.

Працівникам встановлюватимуть надбавку за інтенсивність праці у розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за вислугу років.

Надбавку за вислугу років виплачуватимуть у відсотках до посадового окладу залежно від стажу роботи у державній службі зайнятості, а також стажу роботи, який зараховують до стажу державної служби, у таких розмірах:

10% — понад 3 роки;

15% — понад 5 років;

20% — понад 10 років;

25% — понад 15 років;

30% — понад 20 років.

Отже, за останній робочий день березня працівники центрів зайнятості і їх філій отримають зарплату у підвищеному розмірі.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль