text
Головбух: Бюджет

Уряд збільшить розміри штрафів за порушення екологічного законодавства

 • 1 червня 2017
 • 11

На засіданні Уряду, 31 травня, ухвалена Концепція реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Серед основних завдань реформи — перехід державної природоохоронної служби від карального органу до служби моніторингу запобігання негативного впливу на довкілля, запровадження прозорої системи екологічного контролю та інформування суспільства, громадського контролю, гармонізація з європейськими стандартами, ліквідація корупційних ризиків, запровадження тісної взаємодії з органами місцевого самоврядування.

«На сьогодні діють завищені норми за кількістю необхідних перевірок і низькі штрафи за порушення екологічного законодавства. Розміри штрафів за порушення екологічного законодавства однозначно потрібно переглянути», — зазначив Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак.

Він розповів, що реформа природоохоронної сфери відбуватиметься у три етапи.

На першому ліквідують Державну екологічну інспекцію нинішнього формату та створити нову Державну природоохоронну службу. За словами Міністра, всі працівники нової служби повинні пройти відбір на відкритих конкурсах, ніяких переатестацій не буде.

Під час наступних  двох етапів буде оновлена законодавча та матеріально-технічна база лабораторій, пунктів моніторингу та впровадження самої системи моніторингу стану навколишнього середовища, екологічних стандартів і норм щодо проведення нагляду.

«Та реформа, яка сьогодні презентується, є переходом у природоохоронній службі до кращих сучасних європейських стандартів, які повинні захистити навколишнє природнє середовище, якість життя кожного з нас у цьому середовищі і запобігати корупційним ризикам», — зазначив Міністр.

За інформацією Урядового порталу

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль