Чи потрібно коригувати зарплату працівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

27 червня 2017 62

Коригувати виплати працівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, не потрібно. На цьому наголошує Мінсоцполітики у своєму роз’ясненні.

Аргументують у Міністерстві свою думку тим, що у працівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді нові умови оплати праці введенні у зв'язку із зміною статусу працівників (скасування статусу посадових осіб органу місцевого самоврядування), зміною структури заробітної плати.

Нагадаємо, що із 1 травня 2016 року відбулось скасування статусу посадових осіб органу місцевого самоврядування для працівників центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Основними умовами для проведення коригування в установах, організаціях бюджетної сфери та органах виконавчої влади та місцевого самоврядування є підвищення окладів відповідно до актів законодавства.

У разі зміни посадового окладу (тарифної ставки) працівникові у зв'язку з переведенням на іншу вищеоплачувану роботу (посаду) тощо коригування середньої заробітної плати не провадиться.

Тобто коригування середньої заробітної плати проводиться у зв'язку з підвищенням окладів відповідно до актів законодавства і при умові, що працівник займає одну і ту ж посаду до підвищення окладів та після їх підвищення.

До того ж Мінсоцполітики нагадує, що коригування виплат спрямоване на недопущення зниження середнього заробітку порівняно  із нарахованою за новими умовами оплати праці заробітною платою працівників, а не на необґрунтоване завищення середньої заробітної плати.

Лист Мінсоцполітики від 11.05.2017 № 1398/0/101-17Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Отримайте нові знання

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  © Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

  Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

  Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009

  
  • Ми в соцмережах
  Коте теж здивований, але…


  він знає, що зареєструється і скачає файли.
  57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль