text
Головбух: Бюджет

Закупівлю лікарських засобів російського виробництва можуть припинити

 • 5 липня 2017
 • 66

МОЗ звернулося до Уряду з пропозицією призупинити надходження на ринок та обіг препаратів російського виробництва і виробників, що розташовані на тимчасово непідконтрольних Уряду територіях. А також — закликало компанії перереєстровувати препарати, що мають реєстраційні посвідчення від Російської Федерації.

Низка компаній, які мають реєстраційні посвідчення виробників або заявників від Російської Федерації, звернулися до МОЗ з проханням завершити процедури державної реєстрації та перереєстрації.

Такі компанії, як ТОВ «Серв’є Україна», представництво «АС «Гріндекс» в Україні, ТОВ «Джонсон і Джонсон Україна», ТОВ «Тева Україна», надіслали листи до МОЗ з обґрунтуванням причин та зобов’язаннями терміново внести зміни до реєстраційних матеріалів на лікарські засоби з метою вилучення виробників/заявників — суб’єктів Російської Федерації.

Вносити будь-які зміни до реєстраційних матеріалів можна лише за наявності чинного Реєстраційного посвідчення на відповідний препарат.

Після завершення експертизи реєстраційних матеріалів для державної реєстрації та перереєстрації компаній, лікарські засоби будуть включені до наказів щодо державної реєстрації, перереєстрації та внесення змін. Це дасть змогу компаніям вилучити виробників/заявників Російської Федерації з реєстраційних матеріалів лікарських засобів, зареєстрованих в Україні.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль