Користувачам послуг електронного цифрового підпису рекомендують замінити ЕЦП

6 липня 2017 41

Акредитований центр сертифікації ключів органів юстиції України на своєму офіційному сайті рекомендує користувачам послуг електронного цифрового підпису замінити ЕЦП для подання електронної звітності у зв’язку з можливістю його компрометації.

На потребі замінити свої паролі та електронні цифрові підписи, в зв’язку з тим, що ці дані могли бути скомпрометовані, 5 липня наголосили і в Департаменті кіберполіції Нацполіції України.

АЦСК органів юстиції України повідомляє про свою готовність надати послуги ЕЦП юридичним особам усіх форм власності, підприємцям, самозайнятим та фізичним особам. Для підвищення рівня захисту користувачів послуг ЕЦП та держави в цілому, АЦСК реалізовано придбання та використання захищених носіїв особистих ключів різних типів та виробників.

Тож у АЦСК органів юстиції України наголошують на перевагах використання захищених носіїв особистих ключів ЕЦП. Зокрема, однією з переваг використання захищених носіїв особистих ключів є те, що особистий ключ не записується на жорсткий диск комп’ютера, а зберігається безпосередньо у апаратному середовищі захищеного носія. Це забезпечує захист особистого ключа від несанкціонованого доступу зловмисників (кібератак).

Зауважимо: на офіційному сайті ДФС розміщено роз'яснення щодо функціонування Електронного кабінету платника, за допомогою  якого можна сформувати та надіслати до органів ДФС електронні документи.

Вхід до «Електронного кабінету платника» здійснюється за адресою: cabinet.sfs.gov.ua з використанням ЕЦП будь-якого АЦСК.

 ЕЦП перевіряється  при вході в особистий електронний кабінет  шляхом перевірки чинності посиленого сертифіката за даними відповідного онлайн-сервісу АЦСК. У разі якщо сервер АЦСК не доступний, ідентифікацію платника здійснити не можливо, про що платнику формується відповідне повідомлення.

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль