text
Головбух: Бюджет

Як обчислювати відпускні педагогічним працівникам ПТНЗ

 • 8 серпня 2017
 • 40

Мінсоцполітики роз’яснило, як правильно визначати середню заробітну плату для оплати періоду відпустки педагогічним працівникам ПТНЗ.

Середню заробітну плату педпрацівникам для оплати періоду їх відпустки визначають з урахуванням абзацу першого пункту 10 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 № 100. А саме — відкоригувавши виплати, які враховуються при обчисленні середньої заробітної плати, на коефіцієнт підвищення окладу, що розраховується діленням окладу, який установлений педпрацівнику після підвищення на два тарифні розряди, на оклад, який був у педпрацівника до такого підвищення.

Мінсоцполітики роз’яснили також, як обчислювати середню заробітну плату викладачам ПТНЗ, які мають навантаження і з предметів згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти (затвердженим постановою КМУ від 23.11.2011 № 1392), і одночасно із спеціальних предметів, а їхню працю оплачують частково за кошти освітньої субвенції, а частково за кошти місцевих бюджетів і за різними посадовими окладами (ставками заробітної плати).

Середню заробітну плату для оплати періоду відпустки таких викладачів визначають окремо:

 • за години з предметів за стандартом базової і повної загальної середньої освіти з урахуванням коефіцієнта підвищення окладу на два тарифні розряди — і оплачують за рахунок коштів освітньої субвенції;
 • за години із спеціальних предметів з урахуванням коефіцієнта підвищення розміру окладу (ставки заробітної плати) з 1 січня 2017 року (у зв'язку зі зміною розміру I тарифного розряду) — і оплачують за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Лист Мінсоцполітики від   20.06.2017 № 1710/0/101-17

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

 • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
 • запрошуватиму на освітні заходи
 • сповіщатиму про новини

 • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

  У мене є пароль
  нагадати
  Пароль надіслано на пошту
  Ввести
  Я тут вперше
  на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
  Введіть ел. пошту або логін
  Неправильний логін або пароль
  Неправильний пароль
  Введіть пароль