Чи може установа оплатити проїзд на сесію працівнику, який заочно навчається у виші

139

Запитання

Працівник установи навчається на заочному відділенні у виші, розташованому в іншому місті. На підставі довідки-виклику і за заявою такого працівника йому надали навчальну відпустку. Утім, працівник під час навчання захворів (про це є листок непрацездатності), тому на він роботу повернувся через тиждень після закінчення навчальної відпустки. Чи може установа оплатити такому працівнику проїзд до вишу?

Відповідь

Працівникам, які навчаються у вишах з вечірньою та заочною формами навчання, оплачують проїзд до місця розташування навчального закладу і назад один раз на рік для настановних занять, виконання лабораторних робіт, складання заліків та іспитів у розмірі 50% вартості проїзду (ст. 219 Кодексу законів про працю України).

У такому ж розмірі оплачують проїзд для підготовки і захисту дипломного проекту (роботи) або складання державних іспитів.

Тож якщо працівник під час сесії у виші захворів і це підтверджує засвідчений в установленому порядку документ, йому також оплачують проїзд до місця розташування навчального закладу і назад у розмірі 50% вартості проїзду.

Як роз’яснило Мінсоцполітики у листі від 02.01.2013 № 2/13/116-13, оплату проїзду працівнику-студенту проводять так само, як і під час відрядження.

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією















© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль