Чи повинен учасник подавати перерахунок ціни пропозиції за результатами аукціону

463

Запитання

За результатами аукціону ціна пропозиції за одиницю товару, подана учасником у тендерній пропозиції, змінилася. Чи повинен учасник подавати перерахунок ціни пропозиції за результатами аукціону?

Відповідь

Під час публічних закупівель оцінку тендерних пропозицій проводить електронна система закупівель.

Як визначено у статті 28 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон про публічні закупівлі), оцінка тендерних пропозицій проводиться:

  • автоматично електронною системою закупівель;
  • на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником у тендерній документації, та шляхом застосування електронного аукціону.

Тож ціна, зазначена учасником у тендерній пропозиції, різнитиметься від ціни, визначеної за результатами аукціону, проведеного електронною системою закупівель.

Своєю чергою, за закупівельним законодавством замовник зобов’язаний укласти договір про закупівлю за ціною найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції. 

А от обов’язку переможця торгів подавати перерахунок ціни пропозиції за результатами проведеного електронною системою закупівель аукціону Закон про публічні закупівлі не містить.

Насамкінець нагадаємо про важливу вимогу частини четвертої статті 36 Закону про публічні закупівлі, про яку має пам’ятати замовник — умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі. Інакше — договір про закупівлю можуть визнати недійсним. 

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією















© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль