Укладено додаткову угоду: чи оприлюднювати звіт про укладені договори

437

Запитання

Замовник провів допорогову закупівлю і за її результатами уклав договір про закупівлю. З часом виникла потреба укласти додаткову угоду до цього договору. Відтак загальна сума за договором збільшилася, але є меншою за 50 тис. грн. Чи потрібно у разі укладення додаткової угоди оприлюднювати звіт про укладені договори?

Відповідь

У формі звіту про укладені договори (за наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 № 490) не передбачені поля, де можна було б зазначити інформацію про укладену додаткову угоду до договору про закупівлю. Затверджена Мінекономрозвитку форма призначена саме для відображення інформації про укладений договір про закупівлю.

Окрім цього, існує чіткий припис Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (далі — Закон про публічні закупівлі), якого під час допорогових закупівель слід дотримуватися стосовно оприлюднення звіту про укладені договори.

У разі закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн., є меншою за 200 тис. грн. (для товарів і послуг) і 1,5 млн (для робіт), замовники обов'язково оприлюднюють звіт про укладені договори протягом одного календарного дня з дня укладення договору (абз. 5 ч. 2 ст. 2 Закону про публічні закупівлі).

Отже, за допорогової закупівлі, проведеної не через електронну систему закупівель, звіт про укладені договори слід оприлюднити лише тоді, коли вартість предмета закупівлі перевищує 50 тис. грн.

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією















© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль