Чи створювати тендерний комітет замовнику, який проводить тільки допороги

169

Запитання

У Законі про публічні закупівлі сказано, що для організації та проведення закупівель замовник створює тендерний комітет. Замовник проводить тільки допорогові закупівлі. Чи обов’язково він має створювати тендерний комітет?

Відповідь

Як випливає з визначення термінів «тендерний комітет» та «уповноважена особа із закупівель», замовник утворює тендерний комітет (комітети) або визначає уповноважену особу (осіб) саме для організації та проведення публічних закупівель. Тобто закупівель за процедурами, передбаченими статтею 12 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ (далі — Закон про публічні закупівлі).

Допорогові закупівлі підпадають під дію Закону про публічні закупівлі лише в частині:

Отже, у разі якщо замовник не планує проводити закупівлі, очікувана вартість яких дорівнює або перевищує межі, зазначені в абзацах другому і третьому частини 1 статті 2 Закону про публічні закупівлі, Закон не зобов’язує замовника утворювати тендерний комітет (визначати уповноважену особу).

Тобто у нашій ситуації, замовник самостійно визначає осіб, відповідальних за проведення допорогових закупівель. А також — за оприлюднення інформації про закупівлю, передбаченої законодавством.

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією















© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль