Чи вносити зміни до тендерної документації через санкції РНБО

91

Запитання

Чи потрібно вносити зміни до тендерної документації, якщо одне рішення РНБО втратило чинність, а друге набрало чинності до закінчення строку подання пропозицій? У тендерній документації прописано старе рішення РНБО.

Відповідь

Зміни до тендерної документації треба внести.

Під час закупівель замовникам необхідно враховувати вимоги Закону України «Про санкції» від 14.08.2014 № 1644-VII та Указу Президента України «Про рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» від 15.05.2017 № 133/2017.

Пункти 660, 661, 662, 663 додатка 1 та пункти 98-99, 136, 138-141, 232-233, 239, 268-294, 313-393, 434-468 додатка 2 до рішення РНБО визначають суб’єктів, з якими заборонено проводити державні закупівлі товарів, робіт і послуг. Саме вони — юридичні особи — резиденти іноземної держави державної форми власності та юридичні особи, частка статутного капіталу яких перебуває у власності іноземної держави, а також інші суб’єкти господарювання, що здійснюють продаж товарів, робіт і послуг походженням з іноземної держави, до якої застосовано санкції згідно із законодавством.

Отже, в тендерній документації мають бути враховані ці обмежувальні заходи щодо проведення закупівель товарів, робіт та послуг.

Тож замовнику, який у тендерній документації прописав старе рішення РНБО, яке втратило чинність, слід внести зміни до тендерної документації, якщо строк для подання тендерних пропозицій ще не закінчився.

 

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією















© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль