Коли вводять посаду прибиральника службових приміщень

37

Запитання

За яких умов до штату освітнього закладу вводять посаду прибиральника службових приміщень?

Відповідь

У освітньому закладі посаду прибиральника службових приміщень вводять з розрахунку 0,5 штатної посади на кожні 250 м2 площі (площу стін, вікон, панелей не включають до розрахунку). Навіть тоді, коли площа школи є меншою, вводять 0,5 штатної одиниці за цією посадою на школу. 

Вказуючи 250 м2 площі для введення 0,5 штатної посади, нормотворці не мали на увазі норми прибирання — це лише норма площі для визначення потрібної для закладу кількості посад.

Прибиральники службових приміщень не належать до кола працівників освітнього закладу, яким законодавство про працю скорочує тривалість робочого часу. Вони, як і більшість трударів, мають відпрацювати 40 годин на тиждень. Тобто 8 годин на день.

Протягом робочого дня прибиральник має виконувати ті завдання та обов'язки, які визначені пунктом 120 Кваліфікаційних характеристик професій працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності, затверджених наказом Мінсоцполітики від 29.12.2004 № 336.

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією














© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль