Встановлення доплати за науковий ступінь

11

Запитання

Лікар працює на посаді хірурга-онколога і має науковий ступінь кандидата медичних наук з хірургії. Чи потрібно доплачувати йому за науковий ступінь?

Відповідь

Працівникові закладу охорони здоров’я встановлюють доплату за науковий ступінь (п. 3.3 Умов № 308/519):

  • доктора наук — у граничному розмірі 25% посадового окладу (ставки заробітної плати);
  • кандидата наук — у граничному розмірі 15% посадового окладу (ставки заробітної плати).

Важливо, щоб діяльність за профілем (медична, фармацевтична, наукова тощо) збігалася з науковим ступенем. Відповідність наукового ступеня профілю діяльності працівника визначає керівник закладу.

Якщо в працівника два наукових ступені, доплату встановлюють за вищим.

Документи, що засвідчують наявність наукового ступеня, мають відповідати нормам та вимогам, передбаченим законодавством.

Доплати за науковий ступінь проводять як за основною роботою, так і за сумісництвом залежно від обсягу фактично виконаної роботи.

Підсумуємо:

  • обов’язковою умовою отримання доплати є відповідність діяльності за профілем наявному науковому ступеню;
  • рішення про таку відповідність приймає керівник;
  • зміни відображають в тарифікаційному списку та затверджують у штатному розписі закладу охорони здоров’я.

Отже, хірург-онколог має право на встановлення доплати за науковий ступінь кандидата медичних наук з хірургії.

Освітні заходи

Освітні заходи

Отримайте нові знання

Взяти участь

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями з передплати і станьте читачем тижневика «Головбух:БЮДЖЕТ» та журналів «Головбух: Праця та зарплата» і «Держзакупівлі» просто зараз

Живе спілкування з редакцією















© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Бажаєте завантажити файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Зареєструймо наші взаємини!

І я спрощу Ваше життя:

  • допомагатиму розв'язувати робочі завдання
  • запрошуватиму на освітні заходи
  • сповіщатиму про новини

  • Щиро Ваш, портал «Головбух: Бюджет»

    У мене є пароль
    нагадати
    Пароль надіслано на пошту
    Ввести
    Я тут вперше
    на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
    Введіть ел. пошту або логін
    Неправильний логін або пароль
    Неправильний пароль
    Введіть пароль