Вебінар «Уникаємо ризиків при плануванні закупівель та визначенні предметів закупівель»

26 жовтня 2017, Київ

Місто: Київ

Дата проведення: 26 жовтня 2017

Час проведення: 10:00

Організатор: журнал «Держзакупівлі» і торговельний майданчик «Е-Тендер»

Програма заходу

1. «Не страшні тому нещастя, хто передбачав усі напасті!»

1.1. Правильне планування — запорука ефективних публічних закупівель.

Кінець року — починаємо планувати на наступний рік: визначаємо потребу у закупівлі, порядок, основні умови, особливості та ризики при плануванні.

1.2. Особливості планування та закупівель бюджетниками на початку року. Судова практика: які прорахунки в плануванні стануть причиною визнання договору недійсним.

1.3. «Хитринки» замовників з потребою: судова практика — учасникам на замітку.

1.4. Хто планує «допороги».

1.5. Вносимо зміни до річного плану закупівель, додаток до нього.

1.6. Оприлюднюємо правильно річний план закупівель, додаток до нього, зміни до них. Ризик адміністративної відповідальності: хто «попадає» на штраф за торгами, а хто за «допорогами». У якому випадку з порушника стягнуть подвійний розмір штрафу.

2. «Мудрим користуйсь девізом, будь готовий до всіх сюрпризів!»

2.1. Попереджуємо ризики під час планування при визначенні предметів закупівель товарів, робіт і послуг та їх очікуваної вартості.

Нюанси визначення предмета закупівлі лікарських засобів.

Як не помилитись, визначаючи предмет закупівлі робіт. Не плутаємо предмет закупівлі робіт з капітального ремонту з послугами з поточного ремонту.

2.2. Дискримінаційні ризики при лотуванні. Практика органу оскарження.

2.3. Поділ предмета закупівлі: у яких випадках буде уникнення торгів або застосування закону. Законний поділ предмета закупівлі. «Підводні рифи» в «допорогах».

2.4. Об’єднання та поділ предметів закупівель: право чи порушення. Судова практика. Хто є суб’єктом адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 164-14 КпАП. Наявність/відсутність складу адмінправопорушення за статтею 164-14 КпАП в частині планування закупівель.

3. «Знання зціляють всі страхи!»

3.1. Кінець року — продовжуємо договір на 20% без порушень. Покроковий алгоритм внесення змін до договору. Судова практика: чого чекати замовнику та учаснику, чому суди визнають недійсними додаткові угоди на 20%, чи можна стягнути штрафні санкції за договором з додатковими угодами на 20%.

3.2. Кінець року/початок року — одні закупівлі плануємо, а за іншими звітуємо: особливості звітування за закупівельним договором. Судова практика: кому готуватися до штрафу.

а також відповіді на запитання учасників вебінару

ЛЕКТОРИ:

Ярослава ДУБРОВА, 
консультант з публічних закупівель, Київ

Іванна МЕЛЬНИК, 
директор електронного майданчика E-Tender, Київ

Участь у вебінарі безплатна! Треба лише зареєструватися!

Вебінар «Уникаємо ризиків при плануванні закупівель та визначенні предметів закупівель»


© Головбух: Бюджет, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

Тижневик «Головбух: Бюджет», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14859-3830Р від 29.01.2009

Журнал «Держзакупівлі», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 18739-7539Р від 14.02.2012

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах